Menü'yü Kapat
Yusuf Teknik Servis / Pendik / İstanbul
Ünvan:
Yusuf Teknik Servis
Sektör:
Yusuf Teknik Servis
Adres:
Kavakpınar Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi Saraycık Sokak No:39 Pendik / İstanbul, Pendik, İstanbul, Pendik, İstanbul, Türkiye
Posta K:
34899
İlgili Kişi:
Yusuf Teknik Servis
Telefon:
Faks:
Vergi D:
Vergi No:

Yusuf Teknik Servis
Yusuf Teknik Servis hakkında
Firmamız uzun bir süredir kendi sektöründe en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermeye özen gösteren bir firma olmuştur. Petek temizleme, kombi ve klima servisi, su kaçağı konularında hizmetler veriyoruz. Hizmetlerimizi verirken her zaman müşteri odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. Firmamızın verdiği hizmetler de sorunların giderilmesinde kalıcı çözümler üretmeye ve her zaman çözüm odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz sırasında öncelikle sorunun kaynağına iniyor ve sonrasında müşteri onayı da alarak problemlerin giderilmesinde en iyi şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Profesyonellikten ödün vermeden ve kaliteden şaşmadan verdiğimiz hizmetler sırasında müşterilerimizin günlük rutinlerini de bozmamaya gayret ediyoruz. Farklı hizmetler sırasında müşterilerimize her türlü desteği vermekten de memnuniyet duyuyoruz.

Reklam Verin

Sizde hemen buraya reklam vererek Yusuf Teknik Servis sektöründeki tüm firmaların sayfasında reklamnızı görüntüleyebilirsiniz.

İletişime Geç

Hızlı ve uygun fiyatlı web tasarım için bizimle iletişime geçerek kısa sürede web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Reklam Verin

Sizde hemen buraya reklam vererek İstanbul ilindeki tüm firmaların sayfasında reklamnızı yayınlayabilirsiniz.

İletişime Geç

Reklam Verin

Sizde hemen buraya reklam vererek Pendik ilçesindeki tüm firmaların sayfasında reklamnızı yayınlayabilirsiniz.

İletişime Geç